2022 / 2023

UROCZYSTE PODSUMOWANIE POWIATOWYCH IGRZYSK MŁODZIEŻY SZKOLNEJ 2022/2023

Jak co roku w czerwcu, szkolne środowisko sportowe powiatu przasnyskiego dokonało podsumowania osiągnięć sportowych minionego roku szkolnego.
W dniu 16 czerwca 2023 r w Chorzelach w hali sportowej wręczono podziękowania, wyróżnienia i nagrody wybitnym młodym sportowcom i ich nauczycielom z tereny powiatu przasnyskiego. W imieniu Powiatowego Szkolnego Związku Sportowego w Przasnyszu pan Grzegorz Cołosiński podziękował wszystkim uczestnikom Igrzysk za wysiłek jaki włożyli w osiągnięcie sukcesu.

W rywalizacji sportowej szkół ponadpodstawowych nasza szkoła zajęła III miejsce zarówno w kategorii chłopców jak i dziewcząt.

Wręczenia pamiątkowych dyplomów oraz pucharów dokonali przedstawiciele władz samorządowych z przewodniczącym Powiatowego Szkolnego Związku Sportowego na czele.

Wszystkim uczniom, którzy mieli wkład w końcowy wynik szkoły składamy gratulacje oraz podziękowania.

Wycieczka do Olsztyna

Dnia 5 czerwca 2023r. odbyła się wycieczka do Olsztyna. Opiekunami były Pani Renata Karbowska, Pani Jolanta Opalach oraz Pani Bożena przetak. Wyjechaliśmy z Jednorożca około godz. 8.00. Na początku poszliśmy na spacer po olsztyńskiej starówce, następnie uczestniczyliśmy w seansie "Kosmokolekcja" w Planetarium. Następnie pojechaliśmy do Galerii Warmińskiej na posiłek oraz do kina na filmy "Spiderman: Poprzez multiwersum" i "Strażnicy Galaktyki vol.3". Po kinie mieliśmy czas dla siebie. Część grupy spędziła czas w sali gier "Fox". 


Uczniowie klas I LO

Targi Edukacyjno-Zawodowe

28 kwietnia 2023 roku Edukacyjny Inkubator Przedsiębiorczości zorganizował Targi Edukacyjno-Zawodowe dla uczniów różnych typów szkół.

Naszą szkołę reprezentowali uczniowie klasy II LO. Podczas targów zaprezentowali oni ofertę edukacyjną naszej szkoły, możliwości kształcenia oraz wskazali korzyści nauki w konkretnym zawodzie i kierunku nauczania w kontekście przyszłego zatrudnienia i potrzeb rynku pracy.

Celem wydarzenia było przede wszystkim zapoznanie młodzieży ze szkół podstawowych w szczególności klas 7 i 8 z aktualną ofertą edukacyjną szkół ponadpostawowych, a także przygotowanie ich do świadomego oraz odpowiedzialnego planowania swojej przyszłej ścieżki edukacyjno- zawodowej.