Logo szkoły

PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA IM. ADAMA CHĘTNIKA

INAUGARACJA SPORTOWEGO ROKU SZKOLNEGO 2021/2022

INAUGARACJA SPORTOWEGO ROKU SZKOLNEGO 2021/2022 NA PLUS !!!

15 września odbyła się sportowa inauguracja sportowego roku szkolnego. Pierwszymi zawodami jakie miały miejsce były sztafetowe biegi przełajowe, które odbyły się na stadionie w Chorzelach.

Uczniowie naszej szkoły przystąpili do rywalizacji w czterech kategoriach.

Rywalizację na dystansie 7 x 800m rozpoczęły dziewczęta młodsze ( kl. V – VI ), które wywalczyły III miejsce.

Następnie do biegu przystąpili chłopcy w tej samej kategorii i uplasowali się na IV miejscu. Kolejną grupą były dziewczęta klas VII – VIII, które wywalczyły II miejsce.

Ostatnią i zarazem najdłuższą trasę biegu ( 7 x 1000m ) pokonali nasi najstarsi chłopcy czyli uczniowie klas VII – VIII. Okazali się bezkonkurencyjni i z ogromną przewagą zostali mistrzami powiatu przasnyskiego nie oddając prowadzenia od początku biegu aż do samego końca.

Dziewczęta klas VII – VIII oraz chłopcy klas VII – VIII wywalczyli awans na zawody szczebla między okręgowego, które odbędą w piątek 17 września w Ostrołęce.

Opiekunami drużyn byli:

Pani Edyta Walędziak – dziewczęta klasy V – VI i VII – VIII

Pan Grzegorz Rykaczewski – dziewczęta klasy V – VI i VII – VIII oraz chłopcy klas V – VI

Pan Marek Zbrzeski – chłopcy klas VII – VIII

Skład zwycięskiej drużyny stanowili: Mateusz Niski, Szymon Antosiak, Adrian Rybacki, Jakub Dębek, Maciej Brzozowy, Igor Wilga, Patryk Górczyński. Rezerwowym zawodnikiem był Filip Dębek.