Zespół Placówek Oświatowych w Jednorożcu

PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA IM. ADAMA CHĘTNIKA
Przejdź do strony głównej

Wtorek, 27 września 2022

Jesteś tutaj: Start / Osoby sprawujące funkcje

Osoby sprawujące funkcje

Dyrektor Zespołu Placówek Oświatowych w Jednorożcu

mgr Artur Grzegorz Piotrak

 

Wicedyrektor- Bogda Marzena Biraga

Wicedyrektor- Alina Gołębiowska

Wicedyrektor- Małgorzata Kardaś - Wcisło

Wicedyrektor- Joanna Pochoda

 

 

Nauczyciele Zespołu Placówek Oświatowych w Jednorożcu

Przedszkole Samorządowe w Jednorożcu

1.

Furman Milena

edukacja przedszkolna

2.

Iwulska Aneta

edukacja przedszkolna, język angielski

3.

Jeznach Bożena

edukacja przedszkolna

4.

Kardaś-Wcisło Małgorzata

edukacja przedszkolna

5.

Kosała Dorota

edukacja przedszkolna

6.

Krajewska Mariola

edukacja przedszkolna

7.

Lorenc Edyta

edukacja przedszkolna

8.

Mikołajewska Anna

edukacja przedszkolna

9.

Prusik Elżbieta

edukacja przedszkolna, zajęcia rewalidacyjne

Publiczna Szkoła Podstawowa im. Adama Chętnika w Jednorożcu

1.

Biraga Bogda Marzena

historia, geografia

2.

Bors Emilia

język angielski

3.

Duda Marlena

język angielski

4.

Dunajska Ewelina

zajęcia świetlicowe

5.

Domańska Milena

logopedia, rewalidacja, zajęcia wspomagające

6.

Dworniczak Monika

język polski

7.

Gadomska Małgorzata

plastyka, zajęcia świetlicowe

8.

Gołębiowska Alina

zajęcia rewalidacyjne

9.

Górska Angelika

język angielski

10.

Grabowska Ewa

język angielski

11.

Grzyb Krystyna

bibliotekarz

12.

Guzowicz Alicja

pedagog

13.

Jachimowska Elżbieta

religia

14.

Kardaś-Wcisło Małgorzata

doradztwo zawodowe, 

15.

Ks. Deluga Grzegorz

religia

16.

Ks. Chmielewski Wiesław

religia

17.

Lebioda Marzena

matematyka, informatyka

18.

Lorenc Magdalena

edukacja wczesnoszkolna

19.

Maj Iwona

język niemiecki

20.

Matłoch Agnieszka

historia, wiedza o społeczeństwie, geografia, wychowanie do życia w rodzinie, biologia

21.

Mikołajewska Anna

religia

22.

Nizielska Barbara

język polski

23.

Opalach Jolanta

geografia

24.

Orłowska Lucyna

matematyka, pomoc psychologiczno - pedagogiczna

25.

Piotrak - Kaczyńska Ewa

język polski

26.

Piotrak Lucyna

informatyka, technika

27.

Pliszka Maria

fizyka

28.

Prusik Lidia

edukacja wczesnoszkolna, zajęcia rewalidacyjne

29.

Przetak - Kakowska Justyna

język polski, historia

30.

Przetak Agnieszka

edukacja wczesnoszkolna

31.

Rejnat Anna

matematyka, pomoc psychologiczno - pedagogiczna

32.

Rumińska Bożena

edukacja wczesnoszkolna

33.

Rykaczewski Grzegorz

wychowanie fizyczne

34.

Sinkowska Magdalena

zajęcia świetlicowe, język rosyjski

35.

Skrobecka Anna

matematyka, pomoc psychologiczno - pedagogiczna

36.

Sobieraj Jadwiga

edukacja wczesnoszkolna, zajęcia świetlicowe

37.

Sopelewska Ewa

edukacja wczesnoszkolna, zajęcia wyrównawcze

38.

Sopelewska Jolanta

chemia

39.

Suszek Marlena

matematyka, pomoc psychologiczno - pedagogiczna

40.

Tabaka Teresa

historia, wychowanie do życia w rodzinie

41.

Tadra Jolanta

edukacja wczesnoszkolna, zajęcia rewalidacyjne

42.

Teda Joanna

przyroda, muzyka, biologia

43.

Walczak Jolanta

zajęcia wspomagające

44.

Walędziak Edyta Danuta

wychowanie fizyczne, edukacja dla bezpieczeństwa

45.

Walędziak Wojciech

wychowanie fizyczne, biologia

46.

Waszczak Hanna

edukacja wczesnoszkolna

47.

Wojciechowska Beata

edukacja wczesnoszkolna, logopedia

48.

Zbrzeski Marek

wychowanie fizyczne

Liceum Ogólnokształcące w Jednorożcu

Branżowa Szkola I Stopnia w Jednorożcu

1.

Ks. Deluga Grzegorz

religia

2.

Duda Marlena

język angielski

3.

Gadomska Małgorzata

plastyka

4.

Górska Angelika

język angielski

5.

Hass Agnieszka

język polski, bibliotekarz

6.

Karbowska Renata

matematyka

7.

Maj Iwona

język niemiecki

8.

Opalach Jolanta

geografia

9.

Piotrak Artur

wychowanie fizyczne

10.

Pliszka Maria

fizyka

11.

Pochoda Joanna

język angielski

12.

Prusik Janusz

wychowanie fizyczne, edukacja dla bezpieczeństwa, doradztwo zawodowe

13.

Przetak Bożena

historia, wiedza o społeczeństwie, historia i społeczeństwo

14.

Sinkowska Magdalena

język rosyjski

15.

Sopelewska Jolanta

biologia, chemia

16.

Suszek Marlena

matematyka, podstawy przedsiębiorczości, informatyka

17.

Tabaka Teresa

wychowanie do życia w rodzinie, historia

18.

Walczak Jolanta

pedagog

19.

Walędziak Wojciech

biologia

20.

Zbrzeski Marek

wychowanie fizyczne

Pracownicy administracji i obsługi

1.

Andrzejczyk Bożena

sprzątaczka

2.

Bojaronus Marzanna

sekretarz szkoły

3.

Brocka Janina

sprzątaczka

4.

Dąbek Danuta

kucharka

5.

Dembińska Barbara

sprzątaczka

6.

Filińska Izabella

starszy intendent

7.

Gładkowska Justyna

kucharka

8.

Grabowska Monika

sprzątaczka

9.

Koziatek Edward

instruktor do spraw folkloru

10.

Koźlik Zdzisław

starszy woźny

11.

Krajewski Mirosław

woźny

12.

Król Jadwiga

sprzątaczka

13.

Kuligowska Marianna

kucharka

14.

Nizielska Justyna

sekretarz szkoły

15.

Olender Agnieszka

sprzątaczka

18.

Prekiel Żaneta Beata

sprzątaczka

19.

Rykaczewski Grzegorz

dozorca obiektów sportowych

20.

Sobieraj Anna

referent

21.

Staszewska Anna

sprzątaczka

22.

Trojan Magdalena Iwona

sekretarz szkoły

23.

Tworkowski Andrzej

woźny

24.

Wilga Ewa

pomoc kuchenna

25.

Wiszowata Danuta

sprzątaczka

26.

Wójcik Teresa

sprzątaczka

27.

Zwierzchowska Anna

sprzątaczka, pomoc kuchenna

 

 

Załączniki

Brak załączników

Metryczka

Wytworzono:2021-01-05 11:06przez: Lucyna Piotrak
Opublikowano:2021-01-05 11:06przez: Lucyna Piotrak
Podmiot udostępniający: Zespół Placówek Oświatowych w Jednorożcu
Odwiedziny:556

  • Brak wpisów.