Zespół Placówek Oświatowych w Jednorożcu

Logo szkoły

PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA IM. ADAMA CHĘTNIKA

Zasłużona emerytura...

W lutym 2023r. przeżywaliśmy w Zespole Placówek Oświatowych w Jednorożcu szczególnie wyjątkowe i wzruszające chwile - pożegnanie trzech nauczycielek odchodzących na zasłużoną emeryturę.


 Na emeryturę odeszły:

Pani Alina Gołębiowska, nauczycielka edukacji wczesnoszkolnej, wicedyrektor w latach 2017 - 2023, pracowała w naszej szkole od 28 sierpnia 1982r.

Pani Teresa Tabaka, nauczycielka historii i wychowania do życia w rodzinie. Pierwszą placówką Pani Teresy Tabaki od 1983r., była Szkoła Podstawowa w Rawkach, a w naszej szkole pracowała od 1 września 2004r.

Pani Krystyna Grzyb, nauczycielka wychowania fizycznego, przyrody i nauczyciel bibliotekarz. Swoją pracę rozpoczęła 20.08.1982r. w przedszkolu w Woli Błędowskiej, następnie pracowała w Szkole Podstawowej w Rawkach, a od 1.09.1988r. pracowała w Publicznej Szkole Podstawowej w Jednorożcu.


 40-letnie doświadczenie w pracy owocowało i będzie owocowało w postaci niezliczonej rzeszy wychowanków. Panie kochały uczniów, szkołę i swoją pracę. Oddały jej swoje najlepsze lata, tu odnosiły sukcesy i  rozwijały się.

Dziękujemy za wieloletnią pracę i serce włożone w edukację i wychowanie wielu pokoleń młodych ludzi.

Życzymy delektowania się wolnym czasem na emeryturze i realizowania swoich marzeń i pasji.